ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10837870
nr 1083 7870
förgylld, Nyrokoko, 66x58
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 januari 2017
kl 18:14:23
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.